Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Správa disků

Ahoj všem... Po nějaké aktualizaci mi přestalo fungovat pár programů, půlka systémů se sama přenastavila,
všechno moje nastavení se vrátilo tak jak to chce Mrkvosot, aby nic nefungovalo po mém... potom jsem zjistil,
že nejsem sám, že to byla nějaká zmrvená aktualizace... Nejde mi správce disků. Ve FW jsem nic takového nenašel.
čím to povolit. Dík.

líbí se mi ten seznam microsoftích škodlivin, které mohou být konfliktní se službou vds. (a win klasicky ve vysvětlivce vypisují zavádějící nesmysl).
betaverze systému slouží právě k vychytání destky let starých chyb a neměly by zanášet nové. chápal bych to jen kdyby takový systém rozdávali zadarmo.