Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mikrofon

Zdravím,

Přestal mi jít z ničeho nic mikrofon a nevím co s tím. Mikrofon se pripoujuje ke sluchatkum. Chtel jsem si po delsi dobe pokecat na Teamspeak a najednou ten mikrofon jen sumi a nic jinyho nedela. Před mesicem to jeste normalne slo a ted po mesici to zkusím a z niceho nic nejde. nainstaloval jsem aji drivery vsechno a nic. Proste jen jde slyset sum a nic vic. Mikrofon i sluchatka jsou zapojeny - zvuk taky... Nekdo nejaky rady?

Nevieme.
Ale ty by si mohol vediet, pretoze mic sa da otestovat priamo v tvojom tajnom OS. Tipujem, ze to bude Win10, takze hladaj vpravo dole znak repro a cez pravu mys sa cez neho pokus dostat do ovladania hlasitosti, kde si budes moc aj svoj mic otestovat.
Mimochodom nepises ani ako to mas zapojene, ci to dualneho konektora, ktory byva v nb (cize len jeden zdruzeny vstup/vystup) alebo klasika, kde je na konci zvlast kolk pre mic a zvlast pre sluchatka.