Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klavesová zkratka f12

Ahoj mám takový problém, koupil jsem novou klávesnici a od klávesy f5 po F12 to mám neustále nastavený na nějakou dementní music aplikaci--F5 třeba regulace zvuku--z chromu z posledního přehranýho videa, nevím ani jak dohledat co to je za aplikaci jelikož to nejde. Jak se toho zbavit, díky.

Vetsina vyrobcu klavesnic ma web a na nem ruzne informace ke svym produktum.

Pokud jsi vsak zakoupil nejaky cinsky noname, tak to budes mit tezke, ovsem pri nakupu pres internet muzes vratit zbozi do 14 dni a zakoupit nejakou normalni klavesnici.

Jedná se o klavesnici asus rog strix--4500,-. Dřív mi to nědělalo, ale ted mě to i minimalizuje když kliknu na řadu od F5-f12 je to nějaký nastavení zvuku nvidia nebo shit store(microsoft) už mě to docela vytáčí, nevím jak se toho zbavit.