Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartwatche do 100 €

Nazdar, prosím Vás, poradili by ste mi, riešim dilemu - nájsť nejaké schopné smart hodinky do 100 €. Hlavne nech slúži krokometer a cyklistika, podľa možnosti s GPS.

Na nete (Ali, GB, Banggood a pod.) ako aj u nás je toho dobludu, rôzne značky, vedeli by ste mi niečo poradiť? 100 ľudí 100 chutí, v recenziách niekto napíše toto iný tamto.. poprípade aké hodinky vlastníte a ako ste s nimi spokojný ďakujem ;-)

Riešim to už 2 dni a neviem si radi :beer:

Pokud chceš zkušenost, tak mám Xiaomi GTR 47 steel. Aplikace je nedávno předělaná, aktualizace chodí, sem tam něci nejde, jako signalizace příchozích hovorů, ale zase to opraví a jedou spolehlivě. Jinak na diskuzích si všichni ztěžují na nefunkčnost GPS, ale mě to jede. Primárně na cyklistiku nevím, ale nevidím důvod proč ne. V nastavení je outdoor cycling.