Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bermuský trojúhelník na pc poradně....

Po přečtení článku na lupe.cz jsem se zde dotazoval,zda někdo uvedenou službu zná, nebo o ní aspoň slyšel. Sám to neznám, anglicky neumím, abych si přečetl podrobnosti. Ale můj dotaz absoolutně zmizel!
Žádný zámek, jako že je to zablokované atd. Prostě to tu není. Je to normální?

https://www.lupa.cz/clanky/ceny-a-dostupnost-noveho-xboxu-prvni-yubikey-s-nfc-vychazi-finalni-android-11/

Šifrovaný komunikátor Threema bude uvolněn jako open source. S dalším rozvojem také pomůže nový partner v podobě švýcarsko-německé Afinum Management. Threema není vázaná na mobilní číslo či e-mail, generuje náhodné ID.

Neměl to třeba někdo za nevyžádanou reklamu a proto to smazal? Nebo už mám tolik piv, že nejsem schopen vidět vlastní dotaz..?

Tomu nerozumím? Proč? Já si přece nechci pokecat? Zajímá mě PROGRAM. Jestli to někdo používá, má s tím zkušenosti a kde bych si mohl stáhnout a instalovat, jestli umí česky atd. Tohle je přece do pc poradny a ne na pokec, jaké bude zítra počasí apod.?