Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 Pro 64bit - nefunguje tlačítko Start na levé klepnutí

Zdravím všechny znalce,

potřebuji pomoc:

minulý týden a (teď dnes) se mi celkem na třech počítačích stalo že tlačítko start najednou nereaguje na klepnutí myší (levým tlačítkem).
Na prvním počítači jsem to vyřešil kontrolou aktualizací v nastavení, a když se potahaly a nainstalovaly tak se tlačítko rozchodilo, na druhém se rozchodilo po několika restartech (asi taky nějaké aktualizace nedoinstalované), ale na tom třetím třetím si zatím lámu zuby.
Všechny aktualizace má, nové žádné nenajde, už jsem ho několikrát restartoval, vypnul-zapnul a stále tlačítko Start nereaguje na levé tlačítko myši ani na klávesnici (mezi CTRL a ALT).

Všechny ty tři počítače jsou nové, nově nainstalované, Officy atd.

Nevěděl byste někdo, co to může způsobit a jak tlačítko Start rozpohybovat?

hp je od dob win nt (-25 let) smutně proslulý specialista na vlastní utility, které se ukážou být nekompatibilní s následujícím servicepackem.
je to sice stupidní firma, ale ne ve světě tak malá, aby na to mrchosoft nepřišel, když údajně provádí to své testování a už se nemůže vymlouvat na lokalizované verze kdesi z irska.
zvláštní ovladač hp se používá jen na funkční klávesy notebuků. nebo se ti spouští ještě nějaké hp dobrodiní navíc?

jsem zvědavý, co nás čeká, firma tam pouští povinně veškeré aktualizace.

Tak dneska po zapnutí zase Start nefunguje, nainstalovaly se během dne tři aktualizace a nepomohlo, vyházel jsem všech HP kraviny, taky nepomohlo, takže teď se dělá továrko, a uvidím.
Spousta času a zatím žádný rozumný výsledek..