Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace služby pomocí bat

Zdravím,
mám problém s instalací služby eet serveru pomocí bat souboru.

@SET SERVICE_PATH="C:\Users\katerina.vrbova\Downloads\CZ_Country_Package_Y2.1.6\CZ_Country_Package_Y2.1.6\EET\Eet_server\Eet_server_64\eetsrv.exe"
@SET SERVICE_NAME=EETServer
@SET SERVICE_DESC="EET Server"
@SET SERVICE_JAR=eet-server.jar
@SET CLASS_NAME=pl.upos.eet.server.main.EETService
@SET LOG_CONFIG=etc/log.conf
@SET ERR_REDIRECT=var/log/err.log
@SET OUT_REDIRECT=var/log/out.log
@SET PRUNSRV_LOG_PATH=var/log
@SET JVM_HEAP=-Xms128m;-Xmx256m;-Xmn64m;-XX:MaxHeapFreeRatio=70;-XX:MinHeapFreeRatio=30
@SET JVM_OPTIONS=-Djava.util.logging.config.file=%LOG_CONFIG%;%JVM_HEAP%
@SET LOCAL_JAVA_HOME=JRE
@SET JVM_LOC=%SERVICE_PATH%\JRE\bin\client\jvm.dll
@set CATALINA_HOME=%SERVICE_PATH%

%SERVICE_PATH%/eetsrv.exe //IS//%SERVICE_NAME% --Install=%SERVICE_PATH%\eetsrv.exe --StartPath=%SERVICE_PATH% --Description=%SERVICE_DESC% --JavaHome=%LOCAL_JAVA_HOME% --Jvm=%JVM_LOC% --Classpath=%SERVICE_JAR% --StartMode=jvm --StartClass=%CLASS_NAME% --StartMethod=main --StartParams=-StartService --StopMode=jvm --StopClass=%CLASS_NAME% --StopMethod=main --StopParams=-StopService --LogPath=%PRUNSRV_LOG_PATH% --StdOutput=%OUT_REDIRECT% --StdError=%ERR_REDIRECT% --JvmOptions=%JVM_OPTIONS% --Startup=auto

sc start %SERVICE_NAME%

@SET SERVICE_NAME=
@SET SERVICE_DESC=
@SET SERVICE_PATH=
@SET SERVICE_JAR=
@SET CLASS_NAME=
@SET LOG_CONFIG=
@SET ERR_REDIRECT=
@SET OUT_REDIRECT=
@SET PRUNSRV_LOG_PATH=
@SET JVM_HEAP=
@SET JVM_OPTIONS=
@SET LOCAL_JAVA_HOME=
@SET JVM_LOC=

pause

soubory jsou v jedné složce ,ale když spustím bat soubor tak vždy vyhodí chybovou hlášku - Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

C:\WINDOWS\system32>"C:\Users\katerina.vrbova\Downloads\CZ_Country_Package_Y2.1.6\CZ_Country_Package_Y2.1.6\EET\Eet_server\Eet_server_64\eetsrv.exe"/eetsrv.exe //IS//EETServer --Install="C:\Users\katerina.vrbova\Downloads\CZ_Country_Package_Y2.1.6\CZ_Country_Package_Y2.1.6\EET\Eet_server\Eet_server_64\eetsrv.exe"\eetsrv.exe --StartPath="C:\Users\katerina.vrbova\Downloads\CZ_Country_Package_Y2.1.6\CZ_Country_Package_Y2.1.6\EET\Eet_server\Eet_server_64\eetsrv.exe" --Description="EET Server" --JavaHome=JRE --Jvm="C:\Users\katerina.vrbova\Downloads\CZ_Country_Package_Y2.1.6\CZ_Country_Package_Y2.1.6\EET\Eet_server\Eet_server_64\eetsrv.exe"\JRE\bin\client\jvm.dll --Classpath=eet-server.jar --StartMode=jvm --StartClass=pl.upos.eet.server.main.EETService --StartMethod=main --StartParams=-StartService --StopMode=jvm --StopClass=pl.upos.eet.server.main.EETService --StopMethod=main --StopParams=-StopService --LogPath=var/log --StdOutput=var/log/out.log --StdError=var/log/err.log --JvmOptions=-Djava.util.logging.config.file=etc/log.conf;-Xms128m;-Xmx256m;-Xmn64m;-XX:MaxHeapFreeRatio=70;-XX:MinHeapFreeRatio=30 --Startup=auto
[2020-09-14 11:18:51] [error] [10720] Unrecognized cmd option /eetsrv.exe
[2020-09-14 11:18:51] [error] [10720] Invalid command line arguments
[2020-09-14 11:18:51] [error] [10720] Commons Daemon procrun failed with exit value: 1 (Failed to parse command line arguments)

C:\WINDOWS\system32>sc start EETServer
[SC] StartService FAILED 2:

Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

Službu to sice jako takovou vytvoří, ale nelze spustit. Děkuji za veškeré rady.

co tam dělají ty uvozovky uprostřed cesty?

"C:\Users\katerina.vrbova\Downloads\CZ_Country_Package_Y2.1.6\CZ_Country_Package_Y2.1.6\EET\Eet_server\Eet_server_64 "/ eetsrv.exe

osobně držím palce všem antivirům a antispywarům, co něco takového "\Users\...\Downloads\...\*.exe" bez ptaní zakážou.