Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přetížený procesor

Zdravím,

nevíte prosím, proč je tak přetížený procesor i další komponenty?

[Procesor.png]

Notebook HP 17-p102nc

Je krátce po přeformátování C: a přeinstalaci OS Windows 10 Home.

Díky za případné rady. :-)

[alt + prnscr] dá právě jen okno aplikace, žádný wallpaper a systray lištu. naše školství to dost zatajuje.
stavový řádek ve správci úloh ukazuje součet vytížení, zabrané paměti - aspoň u normálních verzí windows. fak nemyslím dolní lištu, ta klávesová zkratka ji nevezme.

png je fajn, umí nejlépe komprimovat screeny s fakticky nízkým počtem barev.