Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chladič

Dobrej . Mám otázku. Mám dva chladiče. Jeden z i5 4670k 3.4 gh a chladič na fx6300. Napadlo mě že bych tyto chladiče mohl vyměnit. Na fx hodit chladič z i5 který mám rezervní. Je to chladič nízkého profilu oproti fx. Pomuže mi to nějak? Chladič i5 vypadá kvalitněji ale je podstatně menší.

obrej . Mám otázku. Mám dva chladiče. Jeden z i5 4670k 3.4 gh a chladič na fx6300. Napadlo mě že bych tyto chladiče mohl vyměnit. Na fx hodit chladič z i5 který mám rezervní. Je to chladič nízkého profilu oproti fx. Pomuže mi to nějak? Chladič i5 vypadá kvalitněji ale je podstatně menší.

Blbej nápad. Pokud jsou to boxované chladiče tak uchycovací otvory na chladiče nemají stejné rozteče tak jedině přibít hřebíkama;-) a chladič k 4670k neuchladí ten z fx6300. Ještě mě napadlo, že jsi koupil tu 6300 s divným chladičem, originál zas tak malý není.

Pokud to máš samostatně koupené chladiče (a máš k tomu krabici s příslušenstvím pro uchycení na jinou platformu) musel bys napsat jaké (nebo je vyfotit)