Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ctrl+shift+a

Zdravím, mám jeden problém nejspíš se zkratkama.
Hraju až nezdravě moc hry a moc se do počítačů nevyznám, ale potřeboval bych pomoct.
Reinstaloval jsem svůj počítač a když držím shift + ctrl a přitom zmáčknu A, tak se Ačko jakoby neaktivuje a nenapíše se. Nevím jak bych to mohl opravit, protože jsem čekal že to bude nějaká zkratka např. v NVIDII nebo Razeru, ale všechno jsem zkouknul a nic jsem nenašel. Před reinstalováním, mi to jelo.
Díky moc předem.

Hraju hodně onlineovek, a od té doby co jsem reinstaloval počítač, tak když čupím, tak se nedokážu hýbat doleva, ale kdekoli jidne to jde, např. dopředu nebo doprava, ale před reinstalem (včera) to ještě jelo jak vždy

Spíš tady jde o CTRL a SHIFT, protože ve hrách mi to držet jde v pořádku a hýbat se, to stejné když držím jen shift a A, ale když tržím tyhle tři tlačítka, tak mi prostě Ačko nejede, ale Dčko například ano.