Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s wifi na ntb

Ahoj, mam problem s wifi na notebooku, stranky mi nacitava niekedy velmi pomaly, alebo nenacita vobec, ukazuje, ze niesom pripojeny, youtube sa prepina do nizkej kvality, nejaky stream pozerat nemozne, seka to, nejde. Trva to asi 2 tyzdne. Rychlost ukazuje 92 mbps, ping 8ms, upload 28. Pripojenie ukazuje najsilnejsie.
Router je asi ok, na inych zariadeniach bez problemov.
Ntb som presiel adw cleanerom, nic nenaslo, neviem kde by mohol byt problem. je to hp g7, ryzen 3, 8gb ram, 256 ssd disk, win 10.
Ďakujem za rady.

Rychlost ukazuje 92 mbps, ping 8ms, upload 28.

to vypadá jako ovladače v pořádku.
jaký používáš antivir?

připojení přes slovak telecom - budeme věřit, že jim dns funguje, ostatně jiná zařízení nemají problém.
router je nějaký jejich, bohužel tajný typ. zajímavé je spíš nastavení routeru.

chtělo by to ověřit i kvalitu připojení přes kabel - jestli to dnešní notebuk vůbec umí.
v paneláku je totiž zásadní problém s rušením wifi od sousedů, což na blbých čárkách ikony ve windows nejde nijak poznat:
http://www.techspot.com/downloads/5936-inssider.html