Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stupidní reklamy na "dobu gigovou"

Zaregistrovali jste reklamy o „době gigové“?

Příklad:

Takto nám padá wifina (zvuk padajícího předmětu na podlahu). Je to šunka. Vítejte v době gigové, pořiďte si gigový internet…

Zajímalo by mne, co budou říkat, až jim to jejich router stáhne na 100Mb/s a wi-fi na 64Mb/s.
Jistě, můžete si pořídit nový router s gigovými porty a 5G, ale tam to bude 300Mb/s v ideálním případě, za stěnou to bude horší než na 2,4.
A to ani nemluvím o to, že rychlost přivedeného připojení neznamená stahování rychlostí 1Gb/s, protože server, ze kterého to stahujete má omezení, další omezení jsou připojení poskytovatele na páteř a propojení páteří mezi sebou.
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

Ano zaregistroval jsem to, rád reklamu přetočím (pokud se dívám na už odvysílaný pořad, Netbox tv)
A máš pravdu, sám mám problém se servery a to mám "jen" 100Mb/100Mb. Lepe řečeno který server ti dá plnou rychlost už jen mého netu.

Maximalně mě da xy server tak 8 MB/s víc ani noha. Ale naprostá většina jede 1.2 až 2 MB/s.