Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova WORD-súboru pred zmazanim a ulozenim

Zmazal som cast Word-suboru a zavrel so zapamatanim. Potreboval by som teraz verziu este pred touto zmenou (tzn. kde budes mat aj tu cast, ktoru som zmazal). (Mam Windows 7. Nie som si vedomy ze by som mal zalohovane subory.) Dakujem za promptnu odpoved.

Kdy ten soubor vznikl? Pokud byl starší a ty jsi do něj teď zasáhnul, pak je šance použít kopii, uloženou v ShadowCopy.
Stáhni si utility Shadow Explorer, je to takový průzkumník, kde si vybereš datum z minulosti a pak přes složky konkrétní soubor, který si můžeš vykopírovat.