Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou koupit tiskárnu

Dobrý den, prosím poraďte jakou koupit inkoustovou tiskárnu pro domácí použití. Měli jsme dvě tiskárny značky CANON ale obě byly poruchové. Manžel vybral na internetu tiskárnu BROTHER DCP-T 510 W, nebo HP SMART TANK 515. Tyto zvolil proto, že se do nich nemusí kupovat kartuše, ale dá se doplňovat inkoust. Případně navrhněte nějaké jiné značky. Děkuji
Změna kategorie, původně: Mobily a tablety. Nechcete mobil ani tablet. (karel)

Každý ti tu pořadí něco jiného, někdo nadává na Canon, někdo na HP nebo Brother...

Za mě můžu doporučit třeba Epson L6160. Je to multifunkce.

Bylo by vhodné uvést, jaký je cenový limit a měsíční zatížení (vytištěných stran).