Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posunutý tisk na médiu CD/DVD na Canon iP4000

Závada: potisk na DVD/CD je vertikálně posunutý asi o 5mm nahoru. Došlo k tomu najednou, pravděpodobně po siláckém pokusu obsluhy při manipulaci s tiskovým nástavcem. Vše ostatní funguje normálně.
Tuto tiskárnu nebudu používat, tedy ani závadu opravovat. Pokud by o ni měl někdo z této poradny zájem, věnuji ji zdarma. Má všech 5 inkoustových zásobníků téměř plných. Je kompletní. Podmínka - přijet si pro ni (okres Nymburk).

Hledal jsem teď v CD-LabelPrint nastavení, které by snad mohlo umožnit posun obrázku. A ono tam je! v nabídce Nastavení obrázku - Pozice. Tedy, ne hned na ráně. Protože jsem v době problému plánovaně měnil tiskárnu, dál jsem se tím nezabýval. Nyní je tato iP4000 v krabici, měl by si ji zájemce v nejbližších dnech odvézt. Nechce se mi ji vybalovat a znovu instalovat ovladač. Předám však novému majiteli tuto informaci, třeba sem výsledek napíše.