Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno alza.cz osobní odběr "zdarma nebo od 45 Kč" - za jaké podmínky zdarma

Když si chci něco koupit v alza a vyzvednouti osobně (zatím bez omezení na město), je tam na výběr osobní odběr : zdarma nebo od 45 Kč.. Odškrtnu Alzabox( kde je jen od 45 Kč vlevo v skupinách) - zbyde alza prodejna. Projedu všechny možnosti ale někde vidím dokonce i 49 Kč!!! (kromě 45Kč)

Tak se ptám, za jakáých podmínek LZE Na ALZA koupit ZBOŽÍ ZA UDANOU CENU bez "vstupného"?

Řešení:

Pro ostatní už jsem to našel:
Týká se to jen (libovolná podmínka):
- nákupu v Praha Holešovice (tedy jedna pobočka z mnoha)
- na jiných pobočkách, je li skladem
- v případě "akcí"
- pokud platím VIPné "premium"

Našel jsem to krásně ukryté:
V patičce: Vaše objednávky: Stav objednávky - Podpora - Objednávky a platby - Možnosti dopravy - odstavec "Poskytujete dopravu zdarma? " .... Měl jsem se dát na detektiva
Překvapil mě bod

Při doručování zboží na prodejnu vám dáme šek na další dopravu na prodejnu zdarma, naleznete jej na nákupním dokladu.

Jsou to hrabivé kurvy o tom žádná. Mě tu pokutu za vstup do obchodu respektive vlastně za nakupovani nauctovali taky pri druhe navsteve v unoru (prvni sem utratil 10k tak bez pokuty).
Dvojka by mi vydala zboží dokonce zdarma pokud zaplatim kartou predem tak sem vzal radsi ppl.

Pro ostatní už jsem to našel:
Týká se to jen (libovolná podmínka):
- nákupu v Praha Holešovice (tedy jedna pobočka z mnoha)
- na jiných pobočkách, je li skladem
- v případě "akcí"
- pokud platím VIPné "premium"

Našel jsem to krásně ukryté:
V patičce: Vaše objednávky: Stav objednávky - Podpora - Objednávky a platby - Možnosti dopravy - odstavec "Poskytujete dopravu zdarma? " .... Měl jsem se dát na detektiva
Překvapil mě bod

Při doručování zboží na prodejnu vám dáme šek na další dopravu na prodejnu zdarma, naleznete jej na nákupním dokladu.