Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena PC sestavy.

Dobrý den minule sem tu psal ohledně pc sestavy pro kamaráda a ten se rozhodnul že vezme něco z bazaru a našel tohle.
Chtěl bych vědět jestli je 17 500 dobrá cena nebo moc děkuji za odpověď.
PS. je to prý nové PC a ještě v záruce do 2021.

hruby odhad ceny nove sestavy 25 tisic, jestli to je za 3 mesice po zaruce tak bych mu to prerazil pres hlavu, podle me se da postavit novy snad i lepsi az vyjdou a trochu klesnou nove rtx levnejsi verze.
V bazarech je dost idiotu co prodavaj herni notebook 3 roky davno po zaruce za cenu novyho lepsiho, jenom kvuli tomu ze jim nedochazi ze technologie a s ni i cena starne, takze fakt bacha na ty internet bazary.

To je jedno, ta cena z pohledu amatera je adekvatni (pro mě osobně teda oj*b) ale az ti vyjde za par mesicu nejaka rtx 3050-60 kterou sezenes za 170-280 euro podle modelu, bude mit více výkonu a budeš na stejný ceně a hlavně to bude nové. 35 Tisic jestli platili za celou sestavu tak je dost mozne, ze ta firma co to staví za to taky něco chce. Sestava samotna tolik stat nemohla, a to ze to koupil předraženě to neni tvuj problem.
Pockame na nazor profiku 8-)

Jo aha,.ja cetl 35. No kazdopadne tam ma Windows kterej se da sehnat i za par kacek, v dobe vydani o 2 tisice drazsi grafiku nez aktualne a s cenou desky zdroje a skrine sem nepocital tak fail :-)
Ja uz sem se vyjadroval ze nejlepe by bylo pockat si na nove grafiky, ale i ted by se za ty penize dalo koupit novej PC... za dvacku

Vsechno co tam mas na tom prinscreenu se da sehnat nove vyjma procesoru, misto toho vem i7-9700 a desku uvazuj 3.000 Kc, coz treba neni cena za tu jeho, ale za novou ano.

Az si to nekde na Alze nebo CZC naklikas, odecti polovinu ceny za to, ze prodava veci s koncici zarukou a zastaralou platformou, cena toho PC je na svete.

Edit: i ta deska se da sehnat, takze fakt neni problem si vyslednou cenu naklikat a odecist zastaralost toho PC.

Nejsem u počítače, nechce se mi to na mobilu hledat.

Nezbude ti nez si to spocitat porovnat s novym co bys koupil. Tohle odhaduji na rok a pul az dva stare.

Pokud se na to necitis tak to porovnam v pondělí.
Cena byva vyhodna pro prodavajiciho, zkusil bych nabidnout 15 a treba se domluvíte na 16. Takovych sestav se nabizi dost. Ja kdyz neco prodavam nastavim cenu tak abych mohl dat slevu.