Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozhoduji se mezi dvěma ntbky

Ahoj chtěl bych vás požádat o radu který z těchto dvou ntbků se mám vybrat. Jestli ASUS M51TA-AS028C nebo ASUS M51VA-AS043C.
Maji jen dva rozdíly a těma sou procesor a cena.
Jeden má procesor AMD® Turion 64 X2 Ultra ZM82 (2.2 GHz, 2MB L2 cache), a ten druhý Intel® Core™2 Duo P8600 (2.4GHz, 3MB, FSB 1066MHz). Ten s tim AMD stojí o 3000,- méně nežli ten s Intelem.
Chtěl poprosit o radu jestli mi zato ty 3000,- stojí nebo ne. Ntb si kupuju na VŠ a stříhání videií určitě dělat nebudu. Děkuju za všechny odpovědi a pomoc.

AMD umí taky něco podobného (jen se to jinak jmenuje).
Pokud ten notebook nechce na speciální aplikaci, závislou na CPU, tak na CPU naprosto nezalezi.
Navic 3000 jsou pro studenta už velké peníze.

Nic proti AMD nemám, ale osobně bych bral jen Intel (síla zvyku).
Jsou oblasti ve kterých mě peníze nezajímají. Elektronika je jednou z nich.