Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FB - nabídky v anglčtině.

Dobrý den. Dnes se mě v FB při kliknutí na obrázek otevřou nabídky v Angličtine, přes to že je v češtině. I tady když sem teť píšu jsou červeně podtržená všechna slova. Prosím o radu jak to opravit. Děkuji za odpověď. :beer::beer::beer:

Vypadá to na chybu v prohlížeči Google Chrome?

Mám to také tak. Není to nic divného, asi mám někde nastavenou angličtinu a tak kontrola pravopisu jde podle angličtiny (užitečné, když píšu anglicky, ne vždy jsem si správným spellingem jistý). Zrovna tady nemám choose file, ale bývá to běžné. Hledal bych to v nastavení prohlížeče, kde se nastavujou preferované jazyky, jak koukám, mám češtinu a slovenštinu před angličtinou, taže asi proto mám to tlačítko česky. Ale zůstává česky, i když dám obě angličiny úplně nahoru, tak nevim.