Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový Facebook

Dobrý den,od té doby,co se změnil Facebook,nemohu se na něj z mobilu přihlásit.Pokud zadám mejl a heslo,tak mi to píše toto:Vypadá to,že máte potíže s připojením k internetu.Jenže já na wifi jsem.Jinak se bez problému připojím na vše.Nikde mi to nedělá.Má to někdo také tak? Děkuji za každou odezvu.

No já na FB z mobilu se přihlašuji jen občas,ale vždy než mě to tam pustí tak tam je moje tel:číslo s otázkou zda je to moje číslo. Takže je možné,že tam máš něco podobného čím ověřit,že to je tvůj účet.

Tak asi záleží na prohlížeči teď jsem to zkusil z jiného a nechtělo to nic,ale pro změnu mě vyskočila tabulka,že Facebook mě chce poslat oznámení a zda to chci povolit nebo blokovat tak jsem dal raději blokovat. A po chvilce když jsem šel na hlavní stránku FB to psalo bez připojení dost divné tak jsem klikl na obnoveni stránky a naskočilo to. A po chvilce znovu,ale to už nešlo tak jsem musel tam jít z historie abych se vůbec mohl odhlásit.

Predpokladam ze spustas App facebooku, a nie internetovy prehliadac (nie chrome ani nic podobne)?

Ak mas App tak treba skusit ist do nastaveni telefonu, najst si tam aplikacie a najst si Facebook App v zozname a vymazat najprv docasne udaje a ak to nepomoze tak vsetkjy data danej App (potom sa bude tvarit ako keby bola ta App nacisto nainstalovana, vsetko zabudne)

Tie nastavenia su umiestnene rozne v zavislosti od verzie telefonu resp. androidu, moze byt pod udrzba - miesto na disku - aplikacie, alebo priamo sekcia aplikacie (vygoogli si slova App vymazat subory pre tvoju verziu androidu)

Dodatok: ked to nepomoze tak treba skusit prihlasit sa aj cez internetovy prehliadac.