Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem historie ICQ

prosím, jde nějak uložit historie ICQ6 jako textový dokument? Otevřu ho přímo u kontaktu položkou "zobrazit historii" ale potřeboval bych to jako texťák. přes schránku se mi to taky nepodařilo. Dík

Historie je ukladana do datoveho souboru ve tvem home adresari
C:\Documents and Settings\"Tvuj Uzivatel"\Data aplikací\ICQ\"Tvoje cislo ICQ"\Messages.mdb

Otevres to pres Microsoft Access, prohledni si tu databbazi jde to pochopt rychle jak co vybrat.