Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multimediální klávesy

Zdravím, mám notebook Lenovo Ideapad 330s a z nějakého důvodu mi přestaly fungovat multimedialní klávesy. Konkrétně F4, F6, F7 a F8. Na F8 je právě i kameru, kterou si teď nemůžu zapnout. Neví někdo co s tím. Díky.

Ked to nie je to co pise wikan (ked ti nefunguje ani Fn+F8) tak este to mozu byt nespravne alebo nenainstalene ovladace vo windows, niekto nieco instaloval alebo odinstsloval/cistil? Alebo potom posledna moznost vypnut to a odpojit aj baterku na par minut ak sa da, nech sa resetne EC chip.