Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem HP Elitebook 840 G1 - stále bootuje (smyčka)

Tak jsem zvědavá, kdo mi pomůže opravit noťas.
Mám notebook HP ELITEBOOK 840 G1, repas, do dnešního dne plně funkční(2roky).

Běhém práce (HO) jsem se rozhodla, že ho restartuju přes tlačítko na notebooku. Potomto mi najel až na login obrazovku, která vždycky jenom problikla a noťas začal znovu najíždět. Do pracovní plochy se mi již nepodařilo přihlásit. Prostě než jsem zadala heslo do mého účtu, monitor problikl a noťas začal znova bootovat(smyčka).

Rozhodla jsem si přes flashku udělat reinstall windowsu (během tohoto nic neblbo, monitor neprolikával, noťas se nevypínal), akorát reinstall mi crashnul. Noťas je ve fázi, kdy se pořád vypíná a zapíná. Nelze najet do biosu, hned se vypne nebo restartuje, do BIOSU se prostě nedá dostat!

Zkoušela jsem:

- updatovat BIOS přes flashku, dle návodu na HP stránkách přes SHIFT + B, viz. https://support.hp.com/in-en/document/c02693833
- restartovala CMOS přes vyndání baterie (čekala 15min)
- vyndala nabíječku a napájela pouze přes kabel

Zde dávám odkaz na youtube co přesně to dělá:

https://youtu.be/V_SSlBptUkk

Změna předmětu, původně: Problém s notebookem - VÝZVA (host)

No a ten Windows-B podla navodu na HP strankach nieco robi? Da sa tam trebars naflashovat ho znova, a mozno si mala blbu verziu, alebo blbu flash?
On to sice moze byt vadny HW a asi aj je, takze opravit sa to bude dat asi len vymenou zakl.dosky apod, ale moze byt ze to treba preflashovat nacisto poriadne a spravnou verziou a z inej flash, niektore pouzivane USB flash maju taku fajnu vlastnost ze nahodne si zmenia cely sektor na bajty FF FF alebo 00 00 a nikomu o tom nepovedia a tvaria sa jak keby vsetko bolo ok. Skus aj inu USB flash.

.. a ked si vyberala tu CMOS baterku tak dufam ze vtedy bola odpojena aj hlavna baterka aj nabijacka, lebo ked nie tak to nemalo ziaden efekt.