Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB

Zdravím,
u televize Finlux odešel vstup USB
dá se nějakým způsobem připojit flash disk ,karta SD k televizi?
TV má vstupy HDMI,SCART,VGA,RGB
Dík.

Ako odesel? Ako sa to prejavuje ze odesel? Nie je tam viac USB konektorov na tej TV? Treba skusit vypnut TV z elektriky na par minut, mozno ten USB potom zas bude fungovat. Je dobre si aj skontrolovat v pocitaci ze v akom formate je ten USB kluc naformatovany, trebars suborovy system NTFS alebo ExFAT to nebude poznat, musi tam byt FAT32. Pripadne nanovo ten kluc v pocitaci naformatovat na FAT32 a nakopirovat tam znova par suborov s fotkami apod.

Ked je USB uplne nefunkcny a nic nepomaha, tak sa da jedine strcit ten USB kluc do ineho zariadenia (notebooku, settopboxu, apod) ktore potom posiela obraz do TV cez HDMI vstup.