Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak 100% vymazat Bittorent

Ahoj všem,

zabezpečení Windows mi hlásí problém v řízení aplikací a prohlížečů. Jedná se o to, že i po odinstalaci Bittorentu po něm zůstaly nějaké soubory, které nejsou smazat, viz. odkaz:
[url=]
https://ibb.co/b6c1SZ7[/url]

K souboru se nemohu dostat, ESET ani antivir od Microsoftu ho nedokázaly odstranit.

Prosím o radu.

Děkuji za odpovědi.

Tak sa pozri, ci tam ten subor naozaj je (v tom roamingu), ak nie ide len o odkaz z registrov, tory riesit nemusis.
Ak tam je vymaz ho, ale tiez nemusis nic riesit, pretoze samotny program nic rizikove nepredstavuje.
Antiviry ho nemaju radi len preto, ze cez torenty sa stahuje pomerne vela nelegalneho obsahu.
Torenty su vsak bezne vyuzivane, napriklad sa cez neho oficialne stahuju linuxove distribucie.

Je možné zkusit ukončit procesy, které s tou nechtěnou aplikací souvisí (pokud jste si jistý tím, že daný proces je opravdu nežádoucí abyste neukončil něco důležitého).
Dále po restartu PC by mohlo jít smazat data, která předtím nešla smazat.
A nebo nastartovat OS do režimu údržby či z USB disku nechat naběhnou Linux a smazat data z něho.