Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb - hw heat

Ahoj,

mám měsíc nový ntb (jedná se o vyřazený repas z průmyslu) .. nejsem vůbec náročný hráč. Hra, kterou jsem hrál bylo lolko. Avšak potom, co jsem mou hloupou chybou nainstaloval něco, co mi nainstalovalo do pc Wacatac Trojan (který je nyní už spacifikovaný defenderem a esetem - vše po kontrolách), tak zaznamenávám takové mikro-sekání při hraní lolka, avšak fps je stále stejné. Občas to sejde i níž, třeba na 60fps, ale pak se to zas rychle zvedne na 80-90. Takže..
1) mikrolagy - co s tím, proč ?
2) ntb mi začal trošku víc hřát a zvuk hučení doprovází nepatrný pískot (je to fakt nepatrné, ale dřív to nebylo) — mohlo to způsobit poškození Trojanem ? Pomůže reinstall ?
3) Poslední :-D ... ve správci úloh se mi ukazuje Systémová přerušení, nevím proč, nevím z kama.. ale když hraju a dám správce úloh, tak žere 100% cpu, potom ale zase klesne na 0,1-2%..
četl jsem někde, že se to stává při překročení teplot.

Vůbec nevím, co s tím. Vše zaznamenávám až po incidentu s trojanem. Pomůže mi od toho reinstall ?

Na LOL můj ntb stačí co se týče hw.:
Intel I7-5600U
M840 2gb
8gb ram
Win 10

Snad jsem to napsal dost srozumitelně. Budu rád za vaše rady (nejsem it specialista, tak prosím berte ohled)

tak ještě jednou:

Systémová přerušení .. až 100% cpu

to je hw vada.
asi i vadně nasazený chladič po většinou zbytečném přepastování může vkládáním čekacích = ochlazovacích cyklů zhoršit odezvu na přerušení.
stejně jako třeba zmíněná aktivace zbytečné čínské kamery.

instalaci virů nepovažuju za normální, já to nedělám, stav pc si i bez antiviru dokážu ohlídat.