Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdieľanie súborov

Zdravím, narazil som na vaše video a mám problém. Keď som nastavoval konkrétnu zložku pre zdieľanie, tak som skúsil "experimentovať", a na miesto používaťela, ktorého som mal vytvoriť cez rozšírené zdieľanie (následne ANONYMOUS LOGON) som dal na daný priečinok "Zdieľať" a vybral som tam svoj účet, lebo ja som to chcel mať chránené heslom. Aj všetko síce funguje, no nezdieľa sa mi len tá konkrétna zložka, ale začali sa mi zdielať úplne všetky zložky, ktoré mám v PC. Neviete niekto prosím, ako to vypnúť? Na každej zložke v Prispôsobeniach mám "Zdieľané".

protože jsi sem dal falešný výpis "vlastními slovy", nemá smysl to řešit.
výpis měl vypadat podobně jak ukazuje fleg.
a tam mě právě zajímal řádek s C:\Users, jestli jsi ho opravdu nasdílel.
druhý krok by bylo ve vlastnostech ověřit jeho práva.

jako bonus se hodí vědět, jestli tam běží profi verze windows, nebo degenerované windows home.
protože pokud chceš něco sdílet a chceš řídit přístupová práva, potřebuješ profi.