Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ventrilo A hry

Dobry den Mam problem s Ventrilem Když hraju counter strike nebo jakekoliv hry přes internet tak když mluvím na ventrilu tak se mi začne zvětšovat ping a strašně se mi to seka mam internet od o2 2mb/s neví někdo co s tím.... skoušel sem snad vše priority atd... když tak napište na icq 374848563 nebo nechte v topicu kontakt děkuji předem .... :(

Problém máš v tom, že uplink od tebe je jen 128kbit/s. Takže pokud mluvíš s nějakým náročnějším kodekem, je jasné, že se to do pásma všechno nevleze. Použij Teamspeak a nastav si nějaký GSM kodek, ten jede na 9,6 až 14kbit/s