Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graficka karta

zdravim planujem upgrade na pc aktualne mam gtx 1050ti 4g a planujem upgrade na MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G a mam zakaldnu dosku asus prime z270-a moja otazka je či je tato zakladna doska a 1060 grafika budu kompatibilne a budu do seba pasovat a fungovat spravne

Jasne ze to bude fungovat, bude to o neco vykonejsi. Ale ted budou vychazet nove grafiky, takze GTX 1000 budou ztracet dost na cene, nebylo by lepsi aspon 1660,1070? Jestli to mas za levno tak to smysl jakztakz bude mit, ale jestli novou tak teda...