Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupe fotomobilu z ebay.com

Ahoj založil jsem si účet na ebay.com a založil taky paypal.

Chci si koupit z ebay.com fotomobil a to konkrétně GOOGLE PIXEL 4 XL.

na českém eshopu czc.cz se prodává za skoro 21000kč.
Na ebay.com je o dost levnější.

Má to cenu risknout a koupit ho z ebay.com s tím že bych zvolil "BUY IT NOW" a dále manufacturer refurbished nebo seller refurbished. Storage capacity 64GB a network nevím zda-li unlocked?

Pak je možnost koupit "Brand New".

takže v tom případě z Německa tento?

https://www.ebay.com/itm/Handy-GOOGLE-PIXEL-4-XL-64-GB-schwarz-Refurbishing/254720865006?epid=4036368900&hash=item3b4e8bf2ee%3Ag%3AO0wAAOSwYSZfYmSX&LH_BIN=1&LH_ItemCondition=2000

Ještě se zeptám: pojem Manufacturer refurbished a Seller refurbished co přesně vyjadřuje?

Chtěl bych z ebay.com spíše nějaký telefon, který bude vyřazený firmou.

Manufacturer refurbished = vyrobcem, seller refurbished = prodavajicim.
Prvni pripad - obvykle reklamace, ktere se opravi, vymeni kryty, bateriea pak to jde do prodeje.
Druhy pripad jsou treba vracene mobily (třeba obdoba vrácení ve 14 denní lhůtě), předváděcí mobily apod. Prodejce s tim toho moc neudělá, ale zase mohou být v lepším stavu než první případ.

na ebay.com je google pixel 4 XL za 16,120 CZK.

Zde jsem našel odkaz na opravu GOOGLE PIXEL 4 XL:

http://www.servisnamobil.cz/google-pixel-4-xl-6gb-128gb/

Takže jsou tu dvě možnosti:

a)oprava a výměna bude dahžší

b) k opravě nebo výměně nemusí dojít protože je telefon bez viditelných problémů jako by bylo např. výměna lcd displeje atd.

Nemam raději zvolit telefon GOOGLE PIXEL 3 XL na ebay.com, kde stojí mnohem méně a na alza.cz za 14OOOkč.