Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nezapne se monitor

Dobrý den, poprosím o radu..

bratr mi přivezl počítač ( pouze bednu), pokoušel jsem se ho zapojit místo mého, přes VGA kabel, počítač se rozjede, ale monitor ne.. Na monitoru se při startu PC rozsvítí modře LED dioda, ale po chvíli zhasne a na monitoru se objeví power safe mode..

Zapojil jsem opět svůj a ten normálně běží tak jak má.. Nevíte náhodou, kde by mohl být problém? Bratrovi u něj doma prý normálně fungoval..

Předem děkuji za rady. KV

Při zapojení dedikované grafické karty se ta integrovaná vypne.Jestli tam vůbec je.Zapoj to prostě do té grafické karty, bratr to tak asi měl taky, na co by ji jinak měl.To už jsi snad ale mohl zkusit sám hned.