Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Přenosný" WiFi router s kabelem pro PC

Dobrý den,
Brzy budu krátkou dobu bydlet v novém bytě. Budu potřebovat internet ke svému počítači (stolní, nikoliv ntb), takže budu potřebovat do PC zapojit kabel s internetem. Je nějaká možnost přenosného routeru nebo podobně, ke kterému bych dostal i kabel, který můžu hnedka napojit do PC ? Nejlépe, aby internet byl neomezený samozřejmě. Nechci zavádět žádné "hlubší" instalace atd v tomto bytě, takže bych nejradši volil tuto variantu. Nebo to jde i jiným "lehkým" způsobem? Jsem v tomto oboru laik :D Cenově tak nějak stejně jak ceny normálního zavedení internetu. Děkuji předem za rady.

pc + monitor + tiskárnu + dobíječku mobilu + lampičku stejně napájíš z prodlužovačky. u vás neprodávají typ s 6 zásuvkami?
a když to bude mít 7, zapojíš tam i ledničku nebo toustadlo, stolák stejně není přenosný, tak co řešit.
https://www.mironet.cz/acar-p7-15m-kabel-52-zasuvek-prepetova-ochrana-bila+dp183046/

existuje i minirouter napájený přes usb. ale zadarmo to taky není a co s ním budeš dělat, až opustíš dočasný byt?

Ako prvé potrebuješ, aby si mal v tom NOVOM byte pripojený (zaplatený) nejaký internet. Privedený nejaký kábel, alebo WiFi signál u ktorého poznáš prístupové meno a heslo. Až potom môžeš začať premýšľať o pripojení internetu k svojmu počítaču. Potom sa pripojíš buď priamo na kábel (nepotrebuješ nič iba kúsok kábla), alebo použiješ WiFi router - je to malá krabička o hmotnosti od 10 do 200 g. Router môžeš prenášať kam sa ti len zachce a používať ho na hocijakom mieste, kde máš 230V a WiFi signál u ktorého poznáš prístupové meno a heslo.

NEZODPOVEDANÉ OTÁZKY SÚ:
- máš v tom NOVOM byte pripojený (zaplatený, predplatený) nejaký internet? Ak ano, aký?
- máš v tom NOVOM byte nejaký WiFi signál? Poznáš k nemu prístupové meno a heslo?
- alebo chceš využívať satelitný internet Starlink?
- alebo sa chceš napichnúť na niekoho blízkeho (suseda) bez jeho vedomia a súhlasu?