Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno UPC modem Cisco-nastavení blokovani URL

Zdravim poradnu,

mam doma UPC internet a modem Cisco EPC3950. Vse,co jsem potreboval,jsem si nastavil. Nejak ale nemuzu prijit nato,jak v modemu nastavit,aby byly blokovany adresy urcitych stranek. Doted jsem pouzival routr od Asusu,ktery byl v cestine :-[ a nastavovalo se to v Firmwall-seznam filtru URL.

A jeste se chci zeptat. Nejak nemuzu najit novejsi FW pro ten modem? Momentane mam epc3925-ESIP-12-v302r125573-131230c_upc

Predem dekuji moc za ochotu..

Myslel jsem si to.

V tom případě si stačí přečíst manuál:

Omezení přístupu > Základní pravidla
Omezení přístupu umožňuje blokovat nebo povolit konkrétní způsoby využití Internetu a konkrétní provoz, například přístup k Internetu, určené aplikace, weby a příchozí provoz v určité dny a v určitou dobu. Na stránce Omezení přístupu > Základní pravidla můžete nakonfigurovat rodičovskou kontrolu na domácí bráně a zobrazit uživatele, kteří jsou oprávněni rodičovskou kontrolu nastavovat.

strana 67
https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/navody/internet/MDM_Cisco_EPC3925.pdf