Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor ku grafike

Zdravím aký by ste mi prosím vás odporucily cpu ku grafike gtx 1060 6g ? Plánujem kúpiť nejaký s bazáru za lepšiu cenu plánujem hravat iba klasické tituly cod warzone rust...

Očesal sem to úplně na krev - jako nejlevnější základ, když si nenapsal jakou máš základní desku a ramky.

Alza:

AMD RYZEN 3 1200 (12nm) .... 1600,-Kč
GIGABYTE B450M S2H ........... 1600,-Kč
G.SKILL 16GB(2x8GB) KIT DDR4 3000MHz CL16 .... 1600,-Kč

No bude Ti to muset stačit. A podle mě by i mohlo pokud vypneš antivir a srajdy v systému.

Protože jinak jsi v dokonalé pasti :-) Chtělo to před třemi roky přisypat tak tři-4 tácy do i7 a situace by byla lepší protože má 4jádra/8vláken.

Potřeboval bys I7 na vyšším taktu - už se nedělá - ale není problém ale koupit (mironet) jenže stojí 7-8litrů. TOP výkon už to ani tak nebude. A pokud by za půl roku odešla třeba deska jsi v ještě větší pasti.

V bazaru se dá taky koupit..akorát majitelé moc dobře ví že je po nich sháňka a pod 5 sem neviděl.

Výměna za Ryzen 3 1200 je taky kravina.

Osobně bych koupil tu 1660/1060 v bazaru a vyzkoušel to. Je možné, že se objeví víc trojkových ryzenů po příchodu nového cpu za měsíc/dva. Míň jak 6/12 nemá cenu řešit to radši zatnout zuby a vydržet.
Možná tu desku a cpu ještě za 2500-3000 prodáš (i když mě to moc výhodná koupě nepřijde).