Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 mapování disků trvale

Zdravím, v práci se potýkám s problémem, kdy najednou po aktualizaci nějaké se přestali automaticky mapovat 2 síťové disky, vždy to chce znovu namapovat po zapnutí pc. Příkaz net use nefunguje, napíše příkaz dokončen, ale po restartu je to opět to samé, nesetkal se s tím prosím někdo? Pro jistotu vypisuji příkaz net use co jsem použil:

net use Q: \\server\složka /persistent:yes /savecred

Díky!

nesel bych cestou trvaleho pamatovani, ktere nikdy spolehlive nefungovalo a jak pises, nahodna aktualizace to muze zrusit.
vzdy pouzivame nove primapovani bez spolehani na skleroticke windows:

... /user:xy pswz /persistent:no

mapovaci ucet "xy" je univerzalni sdileci, neni to ucet zadneho uzivatele.