Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze nainstalovat upravený/upravit doplněk ve Firefoxu?

Zdravím,

lze ještě nějak upravit doplňky ve Firefoxu, aby následně fungovaly/šly nainstalovat (editací .xpi souborů) ? Přecházím z prohlížeče Pale Moon, kde stále jsou legacy doplňky bez kontroly podpisů, které jsem si mohl editovat jakkoliv jsem potřeboval (počeštil, upravil jejich zobrazení, zaměňoval hrající zvuky v doplňcích a pod. ) .
Vyhledal jsem pouze možnost přepnutí hodnoty xpinstall.signatures.required v about:config na false , ale toto nejspíš již také nefunguje.

Např. když se snažím v doplňku Sky Timer zaměnit hrající zvuky za jiné, tak už doplněk nejde nainstalovat a hlásá že je poškozen.

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Používám Firefox ESR 78.3.0 x64bit.

...Přecházím z prohlížeče Pale Moon...

Ak chcete tieto staré rozšírenia naďalej používať, odporúčam prejsť na Waterfox, kde stále fungujú všetky rozšírenia pre Firefox. Waterfox je internetový prehliadač, ktorý je určený špeciálne pre 64-bitové systémy a je založený na zdrojovom kóde Mozilla Firefox.