Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel - jak otočit přímku grafu?

Zdravím, když napíšu v excelu =4 a vykreslím graf, přímka leží vodorovně s osou x a prochází 4 na ose Y. Já bych potřeboval, aby přímka ležela svisle s osou y a procházela 4 na ose X. Jak to "jakoby otočit"?

Změna kategorie, původně: Ostatní (host)
Změna předmětu, původně: Excel (host)

Veď práve ;-)
Chce aby čiara prechádzala OSOU X v hodnote 4. Taká funkcia neexistuje, preto ju Excel ani nemôže nakresliť. Excel zobrazuje grafy funkcií. Čo je funkcia viď napr 9442.pdf

Jedine otočiť graf, aby čiara bola ZVISLÁ, ale aj tak bude prechádzať osou Y akurát otočenej do vodorovnej polohy.

Napriek tomu existuje riešenie, prikladám v prílohe :-D
A to nemusí ani do buniek vpisovať nič:puff: