Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smart Tv do 500€

Na mojej starej smart TV mi už nechce spustiť ani Youtube aplikáciu a tak som sa rozhodol poobzerať sa po novom TV.

Musi to byť : Smart TV, Uhlopriečka 40"-43"

Bonus by bol keby TV mala možnosť aplikacie KODI (aj ked to sa da cez tie krabičky doriešiť...) , keby to bol Samsung.

Cena : do 500€

Absolutne sa do televizorov nevyznám, neviem akým značkam sa vyvarovať,či ten samsung v tej cenovej kategorií ma dobre produkty, aky procesor v nich je dobry atď, preto som prišiel sem po radu.
Uvitam každu radu , prikladam stranku (obchod) odkial chcem zobrať TV, len z tejto stranky... Ďakujem

Stranka : tv-s-uhloprieckou-40-az-43-101-az-109-cm

Samsung 43 z 8000 TU séries (až na HDR) v SDR ujde, klasika 50Hz VA, v podstatě je to skoro to samé jako 7125 ale s lepší ovladačkou, i když bych při použití TV boxu zvolil za 400 Philips s Ambilight 3 a podporou Dolby Vision kde i s ~400nits HDR+DV ujde, u Samsung s ~300n (mimo RU) to nemá nějak ani význam používat.