Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Logo

Dobrý den,

Hledám nějakého grafika pro tvorbu loga.

Může být i bez zkušeností.

Kreativita , abstraktní myšlení a nápaditost se cení !

Nevíte o někom?

kdysi tu byla vyšší náštěvnost a dostal byste i lepší odpověď. což nebylo úplně skvělejší: jak časem prosáklo, kdejaký tazatel chtěl časem ušetřit za nekonečné úpravy a práci navíc a bylo z toho jen zbytečné dohadování.
než všechny děti zdegenerovaly z mfa webů a honění se po neobsazených doménách, semtam se dala sehnat práce na webtrh.cz
ze zvědavosti jsem se díval, jestli grafika.cz nemá vlastní fórum - nic.

tak bohužel jen google: https://www.google.com/search?q=zpracov%C3%A1n%C3%AD+loga&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

pokud chcete někoho místního, dívejte se po zápatích webů firem z vašeho okolí.

Děkuji vám , za obsáhlou odpověd.

Já se s nikým nechci dohadovat. Mám myšlenku a potřebuji aby ji někdo pochopil a ztvárnil. A jsem ochoten za tuto práci zaplatit. Rozhodně ne jak někteří jak jste sám popsal.

Přesně tak, honění se za doménami a byznysem s němi jsem také obeznámen. Proto jsem svou musel vymýšlet strašně dlouho a hned ji obsadit jinak bych mohl opět šoupat nohama.

Děkuji podívám se na grafika.cz a na webtrh.cz .