Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje pc

Dobrý den, dneska sem zapl pc, ale do sekundy se hned vypl, jenom dioda a zdroj se roztočil. Když vypojím a zapojim napájecí kabel, tak se pc zapne a hned vypne, jinak to nejde. Tipuju to na zdroj.

nová grafika by neměla chcípat: je brzo na to, abys zadřel větrák a upekl ji.
tvůj tajný starší kousek proto ber jako krám, který si zaslouží náhradu: sedni k vyhledávači a hledej něco lepšího po bazarech.

druhým kritickým místem je tvůj tajný zdroj: stáří, typ, zátěž větve +12V