Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prekopírovanie dát z hry na druhy počitač

Zdravim,skusal som prekopirovat data z mojho pc z smojho steamu konkretne cs 1.6 na usb a nasledne na druhy pc.
Ide tu oto ze kamarat nema steam a chceli sme si zahrat spolu umna
moja otakza teda znie tak , ze ci je mozne len takto prekopirovat a hrat hry aj bez toho ze ten druhy nema hernu plaformu ako keby si to len stiahol z netu, robil som to preto lenbo som chcell usetrit cas na stahovani ale celkovo ma to zaujima pretoze mi to nefunguje, da sa stym nieco robit ?
za napady alebo rady,vesvetlenia vopred dakujem
Upravená veľkosť písmen. (los)

Prekopirovat se to da, musis prekopirovat jak data hry ve slozce common, tak soubor appmanifest. Nicmene nutnou podminkou je, ze na obou PC musi byt Steam a pokud to chcete hrat zaroven spolu, tak musi mit kazdy svuj ucet.

to je fakt.. to mi boli aj viac menej jastne
takze ak to spravne chapem, ked na druhom pocitaci nanstalujem steam a prihlasim sa na SVOJ ucet a hodim si tam svoje data tak to pojde, inak vacsinou si robim zalohu priamo na steame ale teraz som to skusil takto kvoli tejto zalezitosti
ale keby som vytvoril jemu JEHO ucet a dal na ten druhy pc SVOJE data z mojho uctu s mojho pc, tak by to fungovalo a mohol by hrat ? ono ako chystam sa to vyskusat ale ked uz som dal tuto temu tak pockam

Kdyz budes mit na obou PC svuj ucet, tak to pojede vzdy jen na jednom PC, ne na obou zaroven.

Kdyz tam na druhy PC hodis jiny ucet, tak muzes steamapps prekopirovat take, ale fungovat to bude jen, pokud na tom uctu budes ty hry (hru) mit take zakoupene, respektive u free titulu staci mit ho zarazeny v knihovne na tom uctu. Nebo muzes pouzit rodinny ucet, ale tam teda nevim, jestli neni nejake omezeni na soucasne hrani jedne a te same hry.