Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenabootuje a nejde vstoupit do BIOSU

Dobrý den,

dnes ráno zapnu PC a zasekne se na logu základní desky a nejde dále ani vstoupit do BIOSU nejde nic to nedělá. Zkoušel jsem několikrát zapnout a vypnout, ale nic.

Na internetu jsem četl vyzkoušet resetovat přes to nějaké CMOS, takže to jsem udělal a po zapnutí PC jsem se zasekl na takovéto obrazovce (nešlo nijak potvrdit):

http://www.postimg.cz/i/kPooG

Po dalším restartu jsem zase zaseknutý na logu základní desky s tím, že když rychle klikám delete při zapínání, tak logo základní desky problikne (jako, že vstupuje do BIOSU), ale zůstane zaseklé na černé obrazovce.

Klávesnice se rozsvítí a kdyby nefungovala, tak by nereagovalo ani tlačítko delete o kterém jsem také psal, že obrazovka zčernala (při vstupu do BIOSU), ale zůstala tak a nic dalšího se nedělo. Desku mám X99A Sli Plus.

CMOS jsem resetoval tlačítkem v zadní části skříně (čili z boku desky).

Alternatívou k tomuto postupu je, že vyberiete napájaciu batériu CR2032. Potrebné množstvo prúdu je vskutku mizivé a BIOS sa resetuje až po tom, čo sa obvod samovoľne vybije, čo môže trvať jednu či dve minúty. Keďže neviete, kedy k tomu dôjde, musíte mu dať dostatočný čas a až následne batériu znova vrátiť apo štarte sa presvedčiť, či k resetu naozaj došlo.

[CR2032_2.jpg]

Tak jsem ještě zkusil PC zapnout přes tlačítko na základní desce

http://www.postimg.cz/i/kP736 (ve žlutém kroužku)

a PC se 1x sám restartoval a poté naběhl normálně do Windowsu. Vůbec nevím co se mohlo stát a co je na tomhle tlačítku jiného než tlačítko na bedně.

Nevíte co se může dít? Je v PC něco na pokraji smrti, že to teď naběhlo? Zkoušel jsem i restart a do BIOSU se již normálně přes delete dostanu.