Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc má problém sa zapnúť

Posledný mesiac, abo dva mám problém, že keď zapnem pc prvé dve sekundy pracuje všetko ako by malo. Potom sa zrazu vypne akoby som ho vyťiahol z elektriky. Po sekunde sa zase zapne a všetko je v poriadku. Včara sa tento ciklus opakoval trikrát. Mám taký pocit že sa mi to raz stalo aj keď bol v režime spánku ale niesom si istý. Všimol som si že aj moja rgb kávesnica sa chová nejako čudne. Keď sa pc zapína bez žiadnych viditeľných problémov, tak sa klávesnica zapne a vypne a zapne atď. predtým sa zapla a vydržala tak až kým nenabehol windows.
Mám taký pocit že to je zdroj. Pamätám si že som tam pred 4 mesiacmi počul nejaké elektrické praskanie, ale nejako to samo od seba prestalo.
Pc mám len jeden rok a stále mam všetky kompontenty v záruke takže chcem predísť väčším problémom.

Windows 10
Zdroj : Corsair TX650M
CPU : AMD Ryzen 2600x
RAM : Hyperx 16GB 3200MHz
GPU : MSI GeForce GTX 1660 Ti

Po zapnutí PC se ti dvakrát nebo třikrát restartuje, než naběhne do Windows = to sou ramky, bios hledá nastavení pro ram.
OC RAM ? ANO / NE
Základní deska ?
----
Zkus aktualizovat bios základní desky
Zkusil bych v biosu napětí ram 1,360V
-----
Než začneš laborovat, znova usad RAMKY do základní desky
2 a 4 slot
https://ctrlv.cz/SO6F