Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kvalita zvuku - Bluetooth sluchatka s mikrofonem ?!

Zdravím,
koupil jsem bezdrátová sluchátka přes bluetooth - Marshall Major III Bluetooth. Vše funguje jak má, až na to kdy se aktivuje mikrofon.
Např: posloucháte spotify nebo youtube a do toho vám někdo zavolá na skype výrazně se zhorší kvalita zvuku (hudba se nedá poslouchat, ale pro hovor je to v pořádku), ale mikrofon funguje.
Když vám nikdo nevolá a jen jde hudba mikrofon je neaktivní tak kvalita je super !

Všiml jsem si že sluchátka mají dva "typy připojení" (nevím přesně jak pojmenovat)

1.STEREO (Sluchátka)
2.Hands-free AG audio (Sluchátka s mikrofonem)

1.STEREO - - typ, kde je kvalita zvuku super, je aktivní po celou dobu zapojení (při poslechu hudby, youtube, spotify atd...) , ALE při tomto typu NEJDE mikrofon.
2.Hands-free AG audio - kvalita zvuku otřesná pro hudbu, ale je funkční mikrofon a lze používat skype atd...

POŘÁD SE BAVÍME O PŘIPOJENÍ PŘES BLUETOOTH !!!

(Viz. screeny)
Win 10 - 64bit

Můj dotaz zní , je toto normální při bluetooth sluchátkách nebo je někde chyba u mě ? Prostě to tak funguje u všech a není možné to jinak vyrobit ? Volat přes skype a mět normální kvalitu zvuku proste není možné nebo u spuštění hry a volat.
Ano nejedná se o herní sluchátka, ale předpokládám že tohle je normální funkce pro klasické sluchátka.

Děkuji za každou odpověď.

Změna předmětu, původně: KVALITA ZVUKU - Bluetooth sluchatka s mikrofonem ?! (host)

Řešení:

Normalni to neni, ale maji to tak vsichni.

Windows totiz pri rezimu "hands-free" umi jen nejaky tragicky datovy tok a tudiz je to dostacujici maximalne na ten telefonni hovor.

U tebe chyba vazne neni. Proto jsou herni sluchatka bezne dratova pres JACK nebo USB, protoze jenom tak zajistis kvalitni zvuk ve hre na poslech i na mikrofonu.

Normalni to neni, ale maji to tak vsichni.

Windows totiz pri rezimu "hands-free" umi jen nejaky tragicky datovy tok a tudiz je to dostacujici maximalne na ten telefonni hovor.

U tebe chyba vazne neni. Proto jsou herni sluchatka bezne dratova pres JACK nebo USB, protoze jenom tak zajistis kvalitni zvuk ve hre na poslech i na mikrofonu.