Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VGA - ovladače grafické karty

Dobrý den,potřebovala bych poradit s ovladačem pro garfickou kartu.Mám notebook Acer Aspire 1600 a grafickou kartu Ati mobility radeon 9OOO.Zkoušela jsem instalovat ovládače jak z oficiálních stránek aceru,tak z Ati.Instalace pokaždé selže a objeví se mi zpráva o tom že se mám obrátit na výrobce notebooku.Poradíte mi co stím?Je třeba nějaký jiný ovladač,který by šel nainstalovat místo něj?
Děkuji.
Změna předmětu, původně: VGA (Arpád Grha) (Kráťa)

Zdravim. omlouvam se za oživení tematu :) Ale mam problem také s VGA. Mám grafiku Gigabite GA-H61M-DS2. Na off stránkách gigabite jsem si stahl všechny ovladače,..ALE ! Chipset, lan, a Audio šlo instalnout bez problémů. Avšak VGA a SATA ne. Hlasí to chbu, že počítač nesplnuje minimalni požadavky pro instlaci. Z toho me jde hlava kolem. Nevíte co stím ?. Jinak garfickou karu mam o ATI 5450 HDMI 1Gb. A paměti mám SATA 2 DDR3. Co se týče te instalace ovladaču, už jednou jsem to tam dával (asi před rokem) a všechno šlo v pohodě. Původně jsem myslel ze je stará verze Freamorkru ale ten už mám aktualizovanej, tak nevím v čem je háček.