Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Set-top box FHD vs UHD

Dobrý den, mám set-top box Philips s DVB-T2 a Full HD. Chtěl bych přes něj sledovat NASA TV UHD a nejde mi obraz. Je mi jasné, že 4K na Full HD nepřehraji, nelze to nějak obejít? Děkuji za rady. Karel_com

Má připojení k internetu kabelem LAN, ale je schopen procházet počasí a nějaké zahraniční servery. Není to Smart, a jestli .m3u umí nevím, ale umí většinu formátů, jako .mp4, .avi, .mpeg, dále .mp3, .wma a dále .jpg a .png.