Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV Plasma - vyhazuje jistice v byte

Ahoj vsem, nevi nekdo kdo dela takovou tu elektrikarinu, kde nekdo vezme dil, promeri, najde zavadu a soucastku vymeni?

Mam doma velikanskou Plasmu, dlouho slouzila dobre, a v noci ma (mela krasny obraz), pouzivala se zridka proste jen na vecerni filmy.

Bohuzel v servisu mi rekli ze je mrtvy zdroj, a dily se nevyrabi.

Doma po zapojeni do site vyhodi jistic v byte, predtim stihne tv parkrat zablikat (Spodni Standby dioda).

Existuje jeste nekdo kdo by tohle dokazal rozchodit? Je mi to lito takovou obrovskou zravou kravu odvezt do sberneho dvora.

Plzen

Dik

V plasmě je několik spínaných zdrojů, hledat součástku je práce na mnoho hodin (většinou neodejde jen jedna) a nikdo to nezaplatí. Proto se v servisu mění celé desky a jak říkají, nevyrábí se, tudíž oprava tímto způsobem není možná. Leda se poohlédnout ve sběrném dvoře, jestli tam není ta samá TV na těžbu ND, neb lidi to vyhodí i když funguje, aby měli místo na novou moderní TV, která má čtvrtinovou spotřebu a daleko lepší rozlišení obrazu včetně DVB-T2.