Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mac OS vs windows

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s používáním obou operačních systémů? Zajímalo by mě Vaše názory na tyto 2 odlišné systémy z hlediska dlouhodobého každodenního používání, zdali se macbook vyplatí oproti ostatním notebookům ve stejné cenové relaci. Notebook by plnil klasické kancelářské práce, internet, popř. filmy.

Děkuji za Vaše názory.

, zdali se macbook vyplatí oproti ostatním notebookům ve stejné cenové relaci. Notebook by plnil klasické kancelářské práce, internet, popř. filmy.

ciste muj nazor ryziho nevlastnika Applu : na tebou popsane veci staci obycejny notebook za 15.000, netreba platit za to 30.000 Applu
Jo pokud bys strihal videjka, editoval fotky, delal neco pokrocilejsiho, tak to by se dalo uvazovat o macu.
Na youtube naleznes mnoho zastancu ci odpurcu
https://www.youtube.com/watch?v=Ep3H5MIVOtc
Který zvolit? MacBook Air či Pro? Nebo stačí MacBook?

https://www.youtube.com/watch?v=yotjj39TVHk
PROČ UŽ SI NIKDY V ŽIVOTĚ NEKOUPÍM MACBOOK

Vyplatí je špatný termín. Apple je o provázanosti systému, samostatný book moc jiného užitku nepřinese, tam bych volil Win. Pokud však máš dále iPhone, Ipad..., je to ok volba. Používám jak Win, tak macOS, oba mají lepší i horší stránky, raději jsem ale u macu. Každý má však jiné preference, potřeby,, finanční a jiné nároky. Apple nedělá laciné booky, ale ví, za co si nechává zaplatit.