Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome zobrazení záložek na stálo.

Je to možné nějak nastavit, aby záložky byly pořád zobrazené vlevo v okně při procházení webu?
Jsem na to zvyklý z Ffoxu, kde se to zapne přes zobrazení postranní lišty. Nebo nějaké rozšíření to umí? Oba podobné nejde nastavit na furt, pokaždé zmizí (Bookmarks Sidebar nebo Candy BS). Poradí někdo jestli to vůbec jde?
Petr

ano, líbí se to, je to skoro jako u FF. Samostatné okno nevadí vůbec ;-)
Přece ale hračička se nezapře: dá se nějak nastavovat podle vás výška/mezery mezi řádky? V nějakém ini souboru by to jít mohlo.
Po chvíli hledání jsem složku s profily objevil:
C:\Users\Petr\AppData\Local\Chromium\User Data\Default\Extensions\dgmacifhhpefamjmolpipkijcofcmbgp\5.2_0
Který js/css s tím souvisí?