Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvuková karta do PC, do 1000,-Kč

Odprásknul sem zvukovku na základní desce MSI X470 gaming plus MAX.
Používám jenom jack sluchátka stereo Creative za 700,-Kč, mám Windows 10 Pro.
-
Koupil sem Sound BlasterX G1
https://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?prodID=22772&prodName=Sound+BlasterX+G1
-
Balanced L a P na stejnou úroveň hlasitosti je útlum zvuku (pískání a chrčení).
Test ok, hraje normálně.
https://ctrlv.cz/uev4
-
Hrajou jenom při tomhle natavení
https://ctrlv.cz/MqhR
----------------------------
Potom výpadky různých svukových stop, jako kdyby to jelo 7.1, a to sem přepnul na stero, potom různý pískání chrčení při přehrávání videa (rozhovor píská a chrčí, hudba jde) na youtube
Ted už mám tak zajebanej Windows ovlačema Creative, pro jistotu už to nechraje vůbec.
---------------------------
Našel sem ve věcech na vyhození PCI Express X-Fi Titanium
To samé, chrčení, pískání, už sem to trochu poladil, je to taky humus.
Ta jediná mi ted hraje, ale blbě.
-----------------------------------
Máte někdo tip na zvukovku do 1000,-Kč
Ne Creative, ta už mi do PC nesmí, humus jejich ovladače.

Zvukovku na základní desce sem odprásknul, škrtnul sem nechtěně šroubovákem tam kde sem neměl, taktoval sem ramky a seklo se to, potřeboval sem resnout bios, dělal sem to v noci, ale to neni omluva.
Tak sem koupil USB Sound BlasterX G1 za 760,-Kč a moc sem zarazil jack sluchátek do redukce od Sound Blastera G1, zlobilo to, myslel sem, že je to ovladačema nebo sem koupil zmetka.
Tak sem našel PCIe SB 0880, pod Windows 10 to neběhalo dobře, tady sem zaplevelil Windows všema možnýma ovladačema.
Jak sem to zaplevelil ovladačema, tak USB zvukovka si ani neškrtla, lední brtník mi jí pomohl oživit, hned se chytla, ale pořád zlobila, hned potom jak sem psal závadu mi došlo, že to může být kabelem.
-
Dlouho sem nic nezkurvil, tak sem si to vybral na integrovaný zvukovce.
:-D ale vyvztekal sem se na tom pěkně, už sem chtěl koupit jinou zvukovku a nadával sem zbytečně na Creative.